Mini kursas apie mineralus

Mineralai ir brangakmeniai - tikras gamtos meno ir spalvų kūrinys. 

Mineralų terapija ir gydymas mineralais archainių medicinų dalis. Karališkos šeimos dėvėdavo mineralus pagal sakralią kūno geometriją. Tiek moterys, tiek vyrai puošdavosi brangakmeniais, kurie išskleidžia jų gerąsias savybes, gydytojai skirdavo savo pacientams mineralų/ brangakmenių dėvėjimą ar mineralų esencijų vartojimą sveikatai stiprinti.

Mineralas – tai pati ramiausia, tankiausia sąmonės forma, į kurią kreipdamiesi turime neskubėti, mokytis tylėti ir įsiklausyti. Pradžioje akmuo gal tiesiog patraukia, nes atrodo gražus. Ilgainiui, nešiojant mineralus, ima vertis subtilesnis jo poveikis, natūraliai, nuosekliai ir giliai keičiantis žmogaus mąstymą, vadinasi, žmogaus gyvenimo būdą ir sveikatą.

KURSĄ SUDARO 3 PASKAITOS:

✨ MINERALAI PASITIKĖJIMUI SAVIMI

Pasitikėjimas savimi – tai jausmas, nusiteikimas, suvokimas, kad jums nieko netrūksta, kad turite tiek, kiek reikia. Pats geriausias būdas pradėti ugdyti pasitikėjimą savimi – įtikinti save, kad nieko nestokojate. 

Tie, kuriems sekasi versle, pasitiki savimi ne todėl, kad jiems pavyko įkurti verslą. Jie pasitiki savimi, nes nebijo suklysti. Jie supranta, kad nesėkmė – tai pamoka ateičiai. 

Klaidos – tai tik ženklas, kad kažkur pritrūko žinių ar patirties, ir tai nėra nevykėlio etiketė. 


✨ MINERALAI SAVIREALIZACIJAI

Savirealizacija, gyvenimo pašaukimas, mylima veikla - galime PADĖTI SAU šiuos dalykus išpildyti pasitelkę į pagalbą mineralus. Šie mineralai skirti padėti atrasti save mylimose veiklose, atskleisti nepamatytus gebėjimus ir ĮGYVENDINTI jau TURIMAS IDĖJAS.


✨MINERALAI MEDITACIJAI

Meditacija - pati efetktyviausia ir galingiausia priemonė saviugdos, tobulėjimo ir labai gilaus savęs pažinimo kelyje. Meditacijoje mes taip pat galime sau padėti eiti gilyn, susitelkti, nurimti, pasitelkę mineralus ir kristalus. 

Mineralai vidiniam augimui

Spauskite "Prisijungti" ir pateksite į mokymosi puslapį, kur rasite paskaitas