Atraskite savyje esančią senovės IŠMINTĮ: išlaisvinkite savo tikrąjį POTENCIALĄ seminare „Savęs pažinimas pagal Ajurvedą ir Tibeto mediciną“

Ar siekiate gilesnio supratimo apie save ir savo kūno unikalius poreikius

Ar trokštate pasinaudoti gilia senovės gydymo praktikų išmintimi?

Jei taip, prisijunkite prie transformuojančios savęs atradimo kelionės seminare „Savęs pažinimas pagal Ajurvedą ir Tibeto mediciną“.

Išlaisvinkite savo vidinę harmoniją

Sparčiame pasaulyje, kuriame atrodo, kad mūsų gyvenime vyrauja stresas ir chaosas, rasti vidinę pusiausvyrą ir harmoniją gali būti nelengva užduotis. 

Tačiau atsakymai, kaip pasiekti tikrą gerovę ir gyvybingumą, buvo paslėpti senose Ajurvedos ir Tibeto medicinos tradicijose.

Kūno Prigimtis

Žmogus susideda iš 5 elementų (žemės, oro, vandens, ugnies ir eterio), skirtingas jų pasiskirstymas gimimo metu nulemia kūno konstituciją, CHARAKTERIO tipą, suvokties procesus. Kiekvienas turime skirtingą elementų kombinaciją.

  • 🌬 VĖJAS - Vatta

  • 🔥 UGNIS - Pitta

  • ⛰ ŽEMĖ, VANDUO - Kapha

🕉 🌿 Ko TIKĖTIS IR KĄ SUŽINOSITE:

Paskaita apie kokybišką gyvenseną: pasinerkite į įdomią paskaitą apie Ajurvedos ir Tibeto mediciną, sužinokite iš kartos į kartą perduodamas senovės paslaptis ir atraskite savęs pažinimo esmę.


➡️  TESTAS Jūsų KŪNO KONSTITUCIJAI NUSTATYTI: sužinokite, kaip penki žmogų sudarantys elementai – žemė, oras, vanduo, ugnis ir eteris – yra pasiskirstę Jūsų kūne ir pagal tai nustatykite, koks yra Jūsų kūno konstitucijos tipas, nusakantis Jūsų charakterį, mąstymą ir tinkamą gyvenimo tempą.


✨  Susidėliokit GYVENIMO PAMATĄ : pagal savo kūno konstitucijos tipą susikurkite individualizuotos MITYBOS planą atsižvelgdami į tai, kas Jums yra naudinga ir kas yra žalinga.

✨ Susidarykite DIENOS REŽIMĄ.

✨Išmokite suprasti savo EMOCIJAS ir kaip su jomis tvarkytis. 

✨ įvertinkite savo MINČIŲ LYGMENĮ, STIPRYBES bei SILPNYBES ir nusistatykite fizinio aktyvumo poreikį. 

✨ Turėdami tvirtą pamatą, galėsite augti DVASIŠKAI ir PSICHOLOGIŠKAI bei priimti labiau APGALVOTUS ir sąmoningus SPRENDIMUS.


 INDIVIDUALIZUOTA MEDITACIJA: sužinokite, kokios meditacijos ir saviugdos praktikos yra tinkamos konkrečiai Jums. Tinkamos meditacijos praktikos pasirinkimas, pritaikytas Jūsų asmenybei ir tikslams, padidina nuoseklios ir prasmingos praktikos tikimybę. Išmintingai rinkdamiesi, Jūs pasiruošiate gilesnei ir transformuojančiai meditacijos kelionei.


✨ Dalinkitė žiniomis SU ARTIMAISIAIS: šiame seminare įgautas teorines ir praktines žinias galėsite pritaikyti šeimai ir draugams ir šitaip pagerinti ne tik savo, bet ir aplinkinių gyvenimo kokybę, kurią lemia ir DARNŪS TARPUSAVIO SANTYKIAI.


Kuomet pamatas tvirtas, turime LABAI AIŠKIŲ ŽINIŲ APIE SAVO STIPRYBES IR SILPNYBES, galime lengvai stiebtis į viršų - augti dvasiškai bei psichologiškai.

Spauskite "Įsigyti seminarą", tuomet prisijungsite prie mokymų platformos (Sign In), eikite į My Dashboard, čia rasite seminarą🧘🏻‍♀️

SEMINARO LEKTORĖ

Indrė Marija

Indrė Marija Ribačauskaitė – sertifikuota JOGOS ir MEDITACIJOS mokytoja (RYS 500). Sąmoningo kvėpavimo (REBEFINGO) instruktorė, brangakmenių ir mineralų terapeutė, Jyotish astrologė, seminarų lektorė. Tibeto Budizmo joginė - Ngakpa ordinas (pasauliečių vienuolių ordinas). Tibeto medicinos praktikė. Jau 12 metų vedanti meditacijos ir dvasinio augimo kursus, tylos stovyklas, jogos ir meditacijos mokymus.