Meditacija - praktiškai pats GALINGIAUSIAS, holistinis įrankis padedantis išlaikyti vidinę ramybę, MINČIŲ ir EMOCINŲ pusiausvyrą.

Jos dėka mūsų PROTAS gali tapti RAMUS, aiškus, stabilus. EMOCIJOS HARMONINGOS ir patvarios. Jums nereikia MESTI DARBO ar persikelti GYVENTI į MIŠKĄ, kur tvyro visiška ramybė. Jums TEREIKIA per dieną bent SKIRTI PUSVALANDĮ tik SAU! Tiek laiko tikrai galite rasti.  “Niekas negali tavęs paveikti daugiau nei tavo paties protas – nei tėvai, nei giminės, nei draugas, niekas. Tik sudrausmintas protas atneša laimę” – teigia senieji budistų raštai.

Šiuose meditacijos kursuose:

 • mokinsitės įvairių MEDITACIJOS ir KVĖPAVIMO technikų.
 •  įgysite daug vertingų žinių, kaip suvaldyti įtampą, nerimą, stresą.
 • sužinosite kaip NURAMINTI PROTĄ gyvenime ir meditacijoje.
 • praturtinsite save PRAKTINĖMIS žiniomis apie EMOCIJŲ pasaulį ir jų HARMONIZAVIMĄ.
 • išmoksite TAISYKLINGOS SĖDĖSENOS.
 • sužinosite kaip išlaikyti SUSITELKIMĄ ir KONCENTRACIJĄ meditacijos metu.
 • padėsite SAU AUGTI, išsiskleisti ir  SUSIGRĄŽINTI žydėjimą į savo gyvenimą.
 • atpažinsite didžiausius meditacijos KLIUVINIUS ir mokėsite juos įveikti.
 • SUŽINOSITE kokiais GYVENIMO ETAPAIS, kokias meditacijos technikas naudoti.🌿MOKINSIMĖS ŠIŲ MEDITACIJŲ:


💎 GILAUS SUSITELKIMO MEDITACIJA - meditacija skirta padėti nurimti protui, kad jis būtų koncentruotas, įžvalgus ir gilus. Kad mintys nebesiblaškytų, nurimtų ir galėtume save patį matyti kaip tyrą ežerą.


💎 KŪNO ATPALAIDAVIMO IR VIDINĖS RAMYBĖS meditacija - ši meditacija skirta giliai atpalaiduoti kūną nuo įtampų, nerimo, slogių jausmų, vidinių blokų. Padėsime kūnui sveikti, nurimti bei pereiti į harmoningą ritmą. 


💎 SVEIKATOS/ GYDANTI MEDITACIJA  - šios meditacijos tikslas padėti KŪNUI SVEIKTI, GYTI. Nutraukti negatyvių minčių grandinę, atsipalaiduoti savo prote, pereiti prie pozityvių ir auginančių įžvalgų.


💎 EMOCINĖS LAISVĖS MEDITACIJA - meditacija skirta išsivalyti nuo negatyvių emocijų, nuoskaudųk, sunkumų. Širdies gerumui auginti, vidinei TAIKAI, atleidimui.


💎 KŪNO SKANAVIMO meditacija - ši meditacija leidžia pajausti savo kūną, kurti santykį su juo, priimti ir tuo pačiu giliai susitelkti.


💎 METTA BHAVANA - meilės ir gerumo meditacija, skirta širdies gerumui auginti, taikai, atleidimui, emociniam išsivalymui.


💎 DĖKINGUMO meditacija - dėkingumas vienas iš galingų elementų, kuris padeda auginti šilumą širdyje, ilgina žmogaus gyvenimą (įrodyta moksliškai), atpalaiduoja nervų sistemą ir širdį, grąžina spindesį akims.


🌿KVĖPAVIMO PRATIMAI:


Surya Chandra kvėpavimo pratimas - harmonizuojantis, vyrišką ir moterišką energiją balansuojantis kvėpavimo pratimas.

Keturių dalių kvėpavimo pratimas - kvėpavimas skirtas koncentracijai, nusiraminimui, susitelkimui.

Kvėpavimas su judesiu nervų sistemos ir širdies atpalaidavimui - kvėpavimas skirtas labai giliam nervų sistemos atpalaidavimui ir vidiniam organų gijimui. Darbas su kūnu.

MEDITACIJOS NAUDA

Mes patys galime pagerinti savo gyvenimo kokybę

 • JAUNYSTĖS šaltinis

  2013 metais Harvardo medicinos mokyklos psichiatrijos profesorė Elizabeth Hoge, vadovavo tyrimui. Rezultatai parodė, kad kuo daugiau metų meditavimo žmogus, tuo ILGESNI buvo jo ląstelių TELOMERAI. Ypač didelis skirtumas išryškėjo tarp medituojančių ir nemedituojančių MOTERŲ.

 • Sumažina STRESĄ ir gydo NEMIGĄ

  Medituojant EMOCIJOSMIR MINTYS NURIMSTA, tai padeda išvengti neapgalvotų reakcijų ir sąmoningai pasirinkti mums tinkamas reakcijas ir veiksmus. Prieš miega daroma meditacija padeda užmigti, nurimti, apsivalyti.

 • SVEIKATA ir imuninė sistema

  Įrodyta, kad nuolatinė meditacija padidina ANTIKŪNIŲ gamybą organizme, pagerina IMUNINĘ sistemą. Buvo atliktas tyrimas, kuris atskleidė, kad medituojantiems žmonėms GALVOS SKAUSMAI sumažėja 35 proc.

KURSE LAUKIA 5 PASKAITOS,

įvairios meditacijos bei kvėpavimo pratimai

1 PASKAITA.

Esminiai meditacijos faktoriai. TAISYKLINGAS SĖDĖJIMAS ir žmogaus kūno energetikos sąsajos. Kokie yra didžiausi meditacijos KLIUVINIAI ir kaip juos įveikti


KONCENTRACIJOS ir susitelkimo išlaikymas.


2 PASKAITA.

Chaotiškos ir DESTRUKTYVIOS mintys, nerimas, IŠSIBLAŠKYMAS, atminties silpnėjimas: proto veikimo mechanizmas, MINČIŲ VALDYMAS. 


Ką daryti, kad mūsų pačių mintys vestų mus į laimę ir harmoniją. Kada meditacija NEPADEDA ir ką pasirinkti, kai ji nepadeda?


3 PASKAITA.

EMOCIJŲ ir REAKCIJŲ valdymas. Kada emocijos virsta neigiamomis, kaip jas TRANSFORMUOTI, kad mes jas valdytume, o ne jos mus. 


Išsivadavimas iš senų reakcijų šablonų, savęs valdymas sunkiose situacijose.


4 PASKAITA.

SVEIKATA ir MEDITACIJA. KŪNAS ir MINTYS yra VIENA. Kūno psichosomatika ir ligos. Kaip mintys įtakoja mūsų kūno įtampas, skausmus, blokus. 


Kokie metodai gali padėti išsivaduoti iš kūno įtampos ir duoti suteikti atsipalaidavimą.


5 PASKAITA.

ŽODŽIAI - kaip jie kuria ir keičia mūsų gyvenimus. Vidinis ir išorinis žodynas. Kaip žodžiais galime transformuoti savo mintis, emocijas, reakcijas, patirtis. 


Žodžiai, sukeliantys ligas, atnešantys finansinį nestabilumą, nesėkmių įsikalbėjimas. Teisingos kalbos susidėliojimas.


Mokėjimo pasirinkimai

Spauskite "Mokėti", tuomet prisijungsite prie mokymų platformos (Sign In), eikite į My Dashboard, čia rasite mokymus🧘🏻‍♀️