Ypatinga vieta gyventi - ŽMOGAUS KŪNAS

Žmogaus kūnas - ypatinga vieta mūsų sielos kelionėje. Jame mes patiriame meilę, švelnumą, juoką, paprastumą ir skausmą, nusivylimą, pyktį, liūdesį.Ir jame yra ne tik platus spektras pačių įvairiausių emocinių patyrimų, bet tuo pačiu tai mūsų DVASINĖ ŠVENTOVĖ, kurioje tyvuliuoja stebuklingieji kanalai, sakralieji verpetai, įvairios dievybės bei sakraliosios simbolikos įspaudai. 

Šiame kurse tyrinėsime sakraliuosius ratus - čakras. Tai vartai į dangišką gyvenimą Žemėje. Tai mūsų VIDINIO GYVENIMO biblioteka, kurioje saugomos visos mūsų PATIRTYS. Jas harmonizuojant, keičiasi gyvenimo įvykiai, stojame į savo kelią, nustojame priešintis gyvenimui ir pagaliau leidžiame jam tekėti per mus. Tuomet mums telieka atsipalaiduoti ir mėgautis tuo, kas vyksta.

PO MOKYMŲ BUS IŠDUODAMI KURSO IŠKLAUSYMO SERTIFIKATAI.


ONLINE susitikimai vyks ZOOM programoje. ĮRAŠAI bus LIKS uždaroje mokymosi sistemoje.


TURĖSIME PRIVAČIĄ STUDIJUOJANČIŲJŲ GRUPĘ, KURIOJE BENDRAUSIME, KALBĖSIME IR DALINSIMĖS PRAKTIKOMIS.


Šis ESENCINIS kursas leis labai giliai pažvelgti į save per pačius įvairius savo gyvenimo rakursus. Čakrose sukauptas DABARTINIS IR PRAEITI mūsų gyvenimai, visa mūsų būties istorija. 


Tad, šio kurso metu mes KELIAUSIME PER SAVE Į SAVE. Nagrinėsime savo gyvenimą ir transformuosime tas sritis, kuriomis nesame patenkinti. O kuriomis patenkinti, dar kelsime jas aukštyn.


Vienai čakrai pažinti ir harmonizuoti SKIRSIME DVI SAVAITES -  darysime įvairias užduotis, praktikuosime jogą, kvėpavimus, meditacijas ir GILINSIMĖS Į SAVO VIDINĮ PASAULĮ.


KURSE:


💎 Sužinosite detalios informacijos apie kiekvieną energetinį centrą

💎Atliksime ČAKRŲ TESTĄ

💎 TYRINĖSIME kiekvieną čakrą ir taikysime įvairas TECHNIKAS ir savęs pažinimo pratimus jų HARMONIZAVIMUI

💎 Sužinoste kas IŠBALANSUOJA IR BLOKUOJA čakrų energiją

💎  Kokios DIEVYBĖS gyvena čakrose, kokie ARCHAINIAI SIMBOLIAI įspausti jose, kokie ELEMENTAI globoja

💎 MINERALAI skirtingoms čakroms

💎 ETERINIAI ALIEJAI čakroms balansavimui

💎 MEDITACIJOS čakroms. Kiekvienai čakrai turėsime ATSKIRAS meditacijas.


🧘🏻‍♀️ Kiekvienai čakrai  TURĖSIME JOGOS PRATIMUS IR KVĖPAVIMUS.


Kursų pradžia:  Vasario 15 d., 19 val. Visi dalyviai gaus ZOOM susitikimo nuordą.


DATOS IR PASKAITOS:


🌿 ĮVADINĖ paskaita. VASARIO 15 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). Kas yra ČAKROS? Kodėl dvasinės tradicijos turi praktikas su čakromis? Koks yra skirtumas tarp ADVAITA VEDANTOS ČAKRŲ SISTEMOS IR TIBETO BUDIZMO ČAKRŲ SISTEMOS.


🌿 1 čakra. VASARIO 22 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). MULADHARAMŪSŲ ŠAKNYS, PAMATAS, ĮSITVIRTINIMAS GYVENIME. Muladhara atsakinga už tai, kad turėtume ryšį su tėvais, protėviais gimtąją žemę. Tai mūsų STIPRYBĖ, ŽEMĖS GALIA, gebėjimas atlaikyti savo vidinius pokyčius, permainas, "nesugriūti", kai papučia stipresni gyvenimo vėjai. Prie šios čakros gilinsimės į ryšius su šeima, protėviais, stiprinsime savo žemės energiją, pasitikėjimą savimi. Muladharos EZOTERINĖ IR DVASINĖ PRASMĖ.


🌿  2 čakra. KOVO 07 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). SVADHISTANA atsakinga už mūsų EMOCIJAS, SEKSUALUMĄ, SPINDESĮ IR DŽIAUGSMĄ. Čia mes juokiamės, tampame gyvi, džiaugsmingi, atsipalaidavę. Emocijos ateina ir išeina - jos nelieka mumyse, neranda, kur įsitvirtinti. Prie šios čakros analizuosime, kaip į save gražinti džiaugsmą, juoką, lengvumą. Gyvenimas gali tapti saldus. Šis užsiėmimas bus apie šias temas. Svadhistanos EZOTERINĖ IR DVASINĖ PRASMĖ.


🌿 3 čakra. KOVO 21 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). MANIPURA. Turėti JĖGŲ IR ENERGIJOS - svajonių ir norų įgyvendinimui, mėgstamoms veikloms, artimiesiems, šeimai, vaikams, santykiams. Viskam reikia energijos. Kaip JĄ KAUPTI SAVYJE? Kaip išlaikyti resursą, neperdegti. Kaip atsirinkti, kas yra svarbu? EZOTERINĖ IR ENERGETINĖ ENERGIJOS TEKMĖ. Drąsos ir baimių susitikimas. Manipuros EZOTERINĖ IR DVASINĖ PRASMĖ.


🌿 4 čakra. BALANDŽIO 04 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). ANAHATA - sielos namai, meilės centras. MEILĖ IR RIBOS. Kas yra meilė sau ir  kitiems. Kur mes duodame iš meilės, noro, gausos ir kur eikvojame save iš "REIKIA PASIRŪPINTI, REIKIA PADĖTI". Pareigos, atsakomybės ir meiloės jausmo išlaikymas. Kas UŽDARO MEILĘ, nuo ko mes SUSTINGSTAME? Anahatos EZOTERINĖ IR DVASINĖ PRASMĖ.


🌿 5 čakra.  BALANDŽIO 18 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). VISHUDDHA - gerklės čakra. DRĄSA IR GEBĖJIMAS išsakyti savo NORUS, POREIKIUS, IDĖJAS. Drąsa kalbėti, nenutylėti. Kaip atskirti, kada turiu išsakyti SAVE, o kada mano nuomonė gali žeisti kitą. KAIP ŽODŽIAIS NESUKURTI DESTRUKCIJOS SAVO GYVENIME. Žodis gali pakylėti mus, mūsų šeimos narius, artimuosius - kai jį naudoti sąmoningai. Vishuddhos EZOTERINĖ IR DVASINĖ PRASMĖ.


🌿 6 čakra. GEGUŽĖS 02 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). AGYA - išmintie ir intuicijos buveinė. Kas mumyse AUGINA išmintį? Kaip galime STIPRINTI INTUICIJĄ? Kaip viduje susikūria bukumas, tingumas. Kaip stebėti ir fiksuoti SAVO MINTIS ir jų darinius? Gebėjimas PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ UŽ SAVO GYVENIMĄ. Meditacija ir malda. Savojo kelio suvokimas. Išminties gilinimas. Sielos sudedamosios dalys. Agyos EZOTERINĖ IR DVASINĖ PRASMĖ.


🌿 7 čakra. GEGUŽĖS 16 d., 19-21 val. (online paskaita+meditacija). SAHASRARA - karūninė čakra, tūkstančio lotoso lapelių centras. Ryšys su Dievu, ryšys SU SAVIMI, pasitikėjimas Visata, kontrolės paleidimas. Hipofizė ir kankorežinė liauka - ypatingieji smegenų centrai aktyvinantys metafizinį pasaulio suvokimą. Dvasinis augimas. Sahasraros EZOTERINĖ IR DVASINĖ PRASMĖ.


* Rekomenduojamos literatūros sąrašas, namų darbai.

Mokėjimo pasirinkimai

Spauskite "Atlikti mokėjimą", tuomet prisijungsite prie mokymų platformos (Sign In), eikite į My Dashboard, čia vyks kursas🧘🏻‍♀️