🕉 JOGOS RITMU per GYVENIMĄ:

Jogos paskirtis - padėti žmogui išeiti iš įtampos, nerimo, vidinio skausmo, susibalansuoti kūną ir susigrąžinti laimę į gyvenimą. 

Šios atostogos bus skirtos GILIAM POILSIUI ir ATSISTATYMUI.

Čia kasdien turėsime įvairias praktikas, meditacijas, gilinsime jogos bei harmoningo gyvenimo būdo žinias, leisime laiką gamtoje, keliausime į pirtį ir turėsime dar daug įdomių užsiėmimų.


🧘🏻‍♀️ STOVYKLOJE GYVENSIME JOGOS RITMU:

Kiekvieną RYTĄ turėsime jogą GAMTOJE, meditaciją, ĮVAIRIUS KVĖPAVIMO pratimus;

 DIENOS metu turėsime paskaitas, praktikas, diskusijas, bendrai mokinsimės apie jogą, mineralus, žiedus, holistinę mediciną;

VAKARAIS dainuosime MANTRAS, medituosime, žiūrėsime į ŽVAIGŽDES, skaitysime jogos šventraščius ir maloniais leisime laiką. 


🕉 PASKAITOS:

Jogos istorija ir dabartinis mūsų gyvenimo būdas. Ką itin vertingo IŠ PRAEITIES galime ATSINEŠTI Į DABARTĮ? Jogos SUTROS IR TANTROS. Patanjalio sutros, aštuonialypė sistema.

MOTERIŠKOS DIEVYBĖS ir moteriškumo PUOSELĖJIMAS. Kodėl moteris buvo ir yra garbinama visose tradicijose. Kokias mūsų ypatybes jos atspindi? Kaip mes galime atgaivinrti savo moteriškumą?

MEDITACIJOS mokymai. Kokias praktikas darytis po stovyklos, kas yra svarbu meditacijoje. Mokinsimės įvairių meditacijos TECHNIKŲ (emocijų paleidimo, mantrų, susitelkimo, meilės, pasitikėjimo savimi ).

 PASKAITA apie SVEIKATĄ. Ajurvedos ir Tibeto medicinos patarimai kaip rūpintis savimi, kas yra svarbu ilgaamžiškumui, kaip išlikti sveika. Mityba, žolelės, kūno konsitucija, dienos rėžimas. 


💎🌿 PRAKTIKOS:

✨ MINERALŲ terapija. Stovykloje turėsime daug mineralų. Turėsime terapinį mineralų ratą gamtoje, mokinsimės daryti mineralų esencijas, kalbėsime kaip juos dėvėti, dėti ant čakrų, kaip medituoti su jais.

ŽIEDŲ ESENCIJŲ gamybos mokymai. Žiedų esencijos tai galingas emocijų gydymas. Subtilia ir švaria energija mes pačios galime gydyti savo emocijas, sielos žaizdas, skaudulius. Gamta mums gali duoti labai daug, mums tereikia žinoti, kaip priimti jos dovanas ir jas tinkamai paruošti. Išmoksite pagaminti esencijų, šeimos nariams, artimiesiems.

🌿3 dienas praleisime TYLOJE. Tyla ir moteris neatskiriami poliai. Tyla lyg mylinti žemė mus išgloboja, nuramina, leidžia pailsėti, priimti sprendimus, pokyčius ir nurimti savo gyvenime. 

🌿Turėsime 2 DIENAS SULČIAVIMO. Sulčiavimas padeda išvalyti organizmą. Be švaros organizme mūsų kūnas sunkiai gyja, mąstymas tampa vangus, netenkame daug jėgų, nes organizme vyksta uždegimai. 

Jogos paskirtis - padėti žmogui išeiti iš įtampos, nerimo, vidinio skausmo, susibalansuoti kūną ir susigrąžinti laimę į gyvenimą. Šios atostogos bus skirtos GILIAM POILSIUI ir ATSISTATYMUI. Čia kasdien turėsime įvairias praktikas, meditacijas, gilinsime jogos bei harmoningo gyvenimo būdo žinias, leisime laiką gamtoje, keliausime į pirtį ir turėsime dar daug įdomių užsiėmimų.

PAPILDOMA INFORMACIJA

🌷Maitinsimės vegetariniu maistu (matinimas įskaičiuotas į kainą).

KAINA: 7 DIENOS  – 520 Eur. Maitinimas, nakvynės ir programa įskaičiuota.


Galima mokėti visą sumą iš karto. Jei norisi, galima mokėti avansą 100 eur. O stovykloje likusią sumą 420 eur.

REGISTRACIJA: Atlikus mokėjimą prašau informuoti el.p. info@indremarija.lt.

VIETA: jaukus vienkiemis - sodyba Ukmergės rajone, Vepriuose Gervių pieva.

Mokėjimo pasirinkimai

Galite mokėti avansą (100 eur.) ir likusią sumą (420 eur.) vietoje. Taip pat galite atlikti visą mokėjimą iš karto.