Mūsų pasirinkimas eiti LAIMĖS keliu

2 LABAI INFORMATYVIOS PASKAITOS


Kiekvienas norintis ir praktikuojantis jogą turi žinoti nuo ko prasideda joga, KAS IŠ TIESŲ YRA JOGA, kokie jos principai, etiniai motyvai.

Laimė ir džiaugsmas yra kiekvieno žmogaus duotybė. Tik su šia nuostabia dovana mes gauname ir ATSAKOMYBĖS DOVANĄ. "Ką aš nuveikiau dėl savo laimės?" - šis klausimas turi kabėti virš mūsų galvos lyg damoklo kardas nuo ryto iki vakaro. Kokie mano veiksmiai kelia mane aukštyn? Kokie veiksmai meta mane į prarajas?

Joga duoda metodus laimei kurti - ar mes jais naudosime, ar priimsime šias tūkstančius metų skaičiuojančias ir išgrynintas žinias - jau mūsų pasirinkimas. 

Mes galime pasinaudoti JOGOS žiniomis ir pagaliau keliauti į ramybę, pusiausvyrą, savęs pažinimą, gerumą, širdies šilumą, aiškų ir tyrą protą arba toliau kankintis. PASIRINKIMAS MŪSŲ.


Kviečiu jungtis į paskaitas apie ARCHAJINĘ JOGĄ, jos PRINCIPUS ir kas svarbu yra žinoti PRIEŠ SĖDANT ant KILIMĖLIO.

 

1 PASKAITA:

💎Jogos ISTORIJA ir atkeliavimas iki mūsų. 

💎YAMOS - dorovinės elgsenos pagrindai. Kas yra dorovė, kodėl kiekvienam protui ji yra skirtinga, kaip ji skiriasi nuo suvokimo lygmenų. Santykis su savimi, kitomis būtybėmis ir pasauliu.


2 PASKAITA:

💎 NIYAMOS - senoji saviugdos sistema. Kaip senoviniai metodai pritaikomi šiuolaikinėje kultūroje. Į ką turime labai atidžiai atkreipti dėmesį.

Kodėl gali neveikti nuoširdžiai ir sąžiningai atliekamos dvasinės praktikos.

💎 KAS YRA BŪTINA, KAD JOGA VEIKTŲ KAIP DVASINĖ SISTEMA, o ne tik fizinio kūno pastiprinimas ir energijos padidėjimas.


PASKAITA NEMOKAMAJei norėsite padėkoti, galima padaryti auką.

PAYPAL [email protected]

arba į sąskaitą

Vardas, pavardė Indrė Marija Ribačauskaitė, 

Sąsk nr. LT127044000887614584

Mokėjimo paskirtis: padėka

JOGA - tai liepsna, kurią kartą užkūrus, ji jau NIEKADA NEUŽGĘSTA. Kuo stipriau Jūs praktikuojate, tuo ryškesnė liepsna. (B.K.S. Iengar)

Jei galime padėti vieni kitiems - padėkime. Žodžiu, komplimentu, apkabinimu... Patys gražiausi dalykai juk nieko nekainuoja :)